Sutjeska ubjedljiva protiv Radnika iz Surdulice

Sutjeska nadmoćna protiv Radnika iz Surdulice

Na četvrtoj pripremnoj utakmici za novu sezonu, fudbaleri Sutjeske su upisali treću pobjedu.

Nikšićani su na Zlatiboru savladali srpskog superligaša Radnik iz Surdulice 4:1.

Nikšićani su poveli golom Filipa Kneževića u 9. minutu, na asistenciju novajlije Ilije Tučevića.

Surduličani su izjednačili preko Milovanovića u 15. minutu, da bi već u 19. Novica Eraković sjajno uposlio Zakariju Alharaiša, a crnogorski reprezentativac reprezentativac je u 33. upisao još jednu asistenciju za pogodak Marka Matanovića.

Konačni rezultat postavio je momak iz Libije koji je na probi u Sutjesci, Fahd Mohamed.

Tim Milije Savovića je tokom ovih priprema savladao Dečić 1:0 i Mladost iz Lučana 3:0, a izgubio je od subotičkog Spartaka 1:0.

Sutjeska 5. jula u Razgradu gostuje Ludogorecu u 1. kolu kvalifikacija za Ligu šampiona, revanš je sedam dana kasnije na “DG areni”.