Jusaku Maezava

Japanski milijarder traži ženu za putovanje do Mjeseca i nazad


Samo razmišljam o jednoj stvari: da nastavim da volim jednu ženu “, napisao je japanski milijarder na njegovoj internet stranici
Edit

Japanski milijarder Jusaku Maezava u potrazi je za novom avanturom, nakon raskida sa djevojkom, 27-godišnjom glumicom Ajame Goriki.

Kako je najavio, traži novu ženu, koja bi mu se pridružila na prvom turističkom putovanju za mladence do Mjeseca i nazad. 

Planirano je da svemirski brod “Space X s Starship rocket” sa civilnim putnicima bude lansiran 2023. godine, a koštaće oko 2 miliona dolara po osobi. To će biti prvo putovanje na Mjesec, nakon 1972. godine.   

Maezava je u poruci na Twitter-u rekao da želi da podijeli to iskustvo sa “posebnom” ženom. Pozvao je sve djevojke da se prijave za upoznavanje.

“Samoća i praznina me polako obuzimaju. Samo razmišljam o jednoj stvari: da nastavim da volim jednu ženu “, napisao je japanski milijarder na njegovoj internet stranici. 

“Želim da nađem životnu partnerku i da iz svemira pošaljem poruku mira i ljubavi”,  dodao je japanski milijarder. 





Source link

Preporučeno za vas